Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisŠeimos nuotraukų galerija jūsų namuose

Šeimos nuotraukų galerija jūsų namuose

Šiais laikais, kai kiekvienas turime fotoaparatą, o dažnas ir gerą spausdintuvą, šeimos bei draugų nuotraukų turime daugiau nei bet kurios kitos epochos atstovai. Klausimas tik kaip jas parodyti. Interjero dizaineriai pritaria, kad interjeras turi pasakoti istoriją ir šeimos nuotraukos puikiai padeda tą padaryti. Tokia nuotraukų galerija pasakoja ne tik mūsų istorija, bet ir rodo, kur keliaujame, o ją sukurti yra išties nesunku, tai galite padaryti patys, tik reikia prisiruošti.

Taigi, pirmieji žingsniai:

1.    Nuspręskite, kur bus jūsų galerija.  Tai gana asmeniška, galbūt kai kurių nuotraukų nenorėsite rodyti kitiems, ir pasirinksite miegamąjį, o jei nuotraukose daug draugų, akimirkų su augintiniais ar tiesiog malonių prisiminti įvykių ir kelių kartų portretai, drąsiai rinkitės tuščią sieną koridoriuje ar svetainėje, kur daug judėjimo ir galėsite dažnai jomis grožėtis.


2.    Tuomet reikia apsispręsti, ar išdėstymas bus tvarkingas, ar asimetriškas. Ne tiek svarbu, kurį variantą pasirinksite, tačiau interjero dizaineriai vienbalsiai sutaria, kad nuotraukas turi vienyti koks nors bendras požymis – ta pati spalvų paletė, vienodi rėmai ar vienodas dydis.

O dabar idėjos įkvėpimui:


Kartais sprendimą padiktuoja architektūra.

Kaip matote šioje nuotraukoje, kuriant galeriją reikia taikytis prie langų sukurtų linijų, todėl buvo nuspręsta tvarkingai išdėstyti vienodų spalvų, dydžių nuotraukas vienoduose rėmuose. Atkreipiame dėmesį, kad čia labai patogu panaudoti pakabinimo sistemą. Taip negadinamos sienos, o nuotraukos išdėstomos norimame aukštyje pageidaujamais atstumais. Panorėjus ką nors pakeisti, tai padaryti labai paprasta. Tokių pakabinimo sistemų galite įsigyti www.remai.lt.

Kalbant apie pokyčius – jei iškart žinote, kad norėsite dažnai savo kolekciją pildyti ir keisti, bei atrodyti truputį pašėlę, padenkite sieną metalu – tuomet galėsite klijuoti nuotraukas magnetukais kiek panorėję. Jei padengsite metalu didelį plotą koridoriuje ar prie laiptų, kur dažnai vaikštote, tačiau turite daug neišnaudotos vietos, atrodys labai įspūdingai.

Panašų efektą galima pasiekti ir magnetiniais dažais, kuriuose yra metalo dalelių. Tokiais dažais padengta siena prilysta šaldytuvo durelėms – prie jos taip pat galėsite klijuoti nuotraukas magnetukais kaip tik panorėję.

Pasirinkę šį variantą turėkite galvoje, kad šiais dažais reikia padengti daugybę sluoksnių, todėl galite truputį užtrukti.

Nuotraukoje matomas išdėstymas buvo parinktas paauglės kambariui, kad mergina galėtų dažnai ir lengvai keisti nuotraukų išdėstymą.

Grįžtant prie nuotraukų rėmuose – rėmeliai gali būti visi skirtingi, senoviniai, tačiau tuomet tarp jų reikėtų palikti bent jau vienodus atstumus. Kaip matote nuotraukoje, tokia kompozicija gražiausiai atrodys švarioje erdvėje, ant baltos sienos.

Kaip sukabinti nuotraukas?

Pirma reikėtų išdėlioti visą kompoziciją ant didelio popieriaus lapo ir apvedžioti pieštuku kiekvieną nuotrauką savo vietoje. Tuomet pritvirtinti lapą prie sienos lipnia dažymo juostele ir vinute pažymėti vietas, kur reikės kalti pakabinimo kabliukus. Voila!

Kad ir kokį variantą pasirinksite, viską padarysite per vieną savaitgalį, o kabliukais, pakabinimo sistemomis ir specialiai jums pagamintais rėmeliais bei profesionaliais patarimais jus aprūpins rėminimo dirbtuvės internete www.remai.lt.

Parengta pagal www.houzz.com informaciją

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19