Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisKūrybingi rėmelių pritaikymo būdai

Kūrybingi rėmelių pritaikymo būdai

Parengė Deimantė Makarevičiūtė

Nuotraukų rėmelis kaip smulkmenų padėklas

Iš karalienės Viktorijos laikų atėjusi tradicija, kvepalus ir kosmetiką laikyti ant prabangių veidrodinių padėklų, pasiekia ir mūsų dienas. Anuomet, kiekviena save gerbianti dama privalėjo turėti dailų padėklą, kuriame išrikiuodavo stiklinius kvepalų buteliukus ir skrybėlaičių segtukus. Buduaro stilistikos interjero puošmeną galite nesudėtingai pasigaminti ir patys.

Tereikės puošnaus, gausiai dekoruoto medinio ar plastikinio rėmo. Labai svarbi detalė – rėmo pagrindas. Jei norite išlaikyti Viktorijos laikmečio stilistiką – rėmo pagrindui rinkitės veidrodį. O namuose kuriančioms ne klasikinį interjerą - rėmo pagrindą derinkite prie bendros kambario stilistikos. Pagrindui galima parinkti storesnį kartoną ar medienos lakštą ir aptraukti jį medžiaga - tai gali būti prabangus aksomas, spalvingas rožėmis margintas audinys arba plonytis nėriniuotas šilkas. Šis vienetinis padėklas bus puiki vieta laikyti moteriškas smulkmenas – prabangius kvepalus, puošnų veidrodėlį ar šviežių gėlių puokštelę.

Nuotraukų rėmelis kaip raktų laikiklis

Nuolatinis stresas, ieškant automobilio ar namų raktų turbūt pažįstamas daugeliui. Ši maža, kūrybinga smulkmena padės įvesti tvarką raktų chaose ir visus ryšulėlius laikyti vienoje vietoje.

Išrinkite prie bendro interjero derantį rėmelį – tai gali būti minimalistinis medienos imitacijos rėmas, atitinkantis kambario durų medienos spalvą. Arba atvirkščiai, parinkite ryškius, žaismingus rėmelius, kurie atkreips aplinkinių dėmesį. Tuomet pritvirtinkite rėmo pagrindą – tai gali būti spalvotas kartonas ar fotografija. Mėgstančioms rankdarbius – aptraukite kartoną spalvingu audiniu, kuris pavers raktų laikiklį interjero puošmena. Pagal rėmo ir audinio stilistiką parinkite pakabinimus – tai gali būti įmantrūs kabliukai, senovinių baldų rankelėlės ar modernūs laikikliai. Prie rėmo juos nesunkiai priklijuosite stipriais klijais. Virš raktų galima pritvirtinti korteles su pavadinimais ar šeimos narių vardais, taip dar greičiau atrasite ieškomą raktą.

 

Nuotraukų rėmelis kaip dekoratyvus interjero elementas

Tuščias rėmelis gali atrodyti lygiai taip pat gražiai kaip ir įrėmintas paveikslas. Derinkite tokius rėmus grupėmis – pagal stilių, formatą ar spalvą. Jeigu norite minimalistiniam interjerui suteikti daugiau dinamikos, elkitės atvirkščiai - komponuokite kontrastingus rėmus: vienspalvius su ornamentuotais, didelius su mažais, šiuolaikiškus su senoviniais. Geriausiai žiūrisi spalvinės grupėse po tris ir daugiau - pavyzdžiui, balti, juodi ir pilki. Galima grupuoti keletą didelio formato vienspalvių rėmų su vienu mažu, sendinto stiliaus senoviniu rėmeliu. Šalia tokių kompozicijų derės medinės, širdžiai mielos smulkmenos – skrynelės, spalvingi karoliai ar skulptūrėles. Tokiu būdu galima užpildyti tuščias erdves virš židinio, aukštų lentynų ar papuošti koridoriaus nišą sustačius rėmus tiesiai ant grindų.

Nuotraukų rėmelis kaip auskarų laikiklis

Kiekvienos moters papuošalų dėžutėje galima rasti auskarų, kurie verti tvarkingo saugojimo ir  viešo rodymo – prabangūs perlai, dekoruoti rankų darbo auskarai ar įspūdingo dydžio, žėrinčių kristalų auskarai. Šias puošmenas drąsiai kabinkite ant mūsų siūlomo auskarų laikiklio.

Jį pasigaminti išties nesudėtinga – parinkite stilingą rėmelį, neturintį stiklo ir pagrindo. Auskarų kabinimui naudokite storą, nesilankstančią vielą. Apgalvokite, kiek turite papuošalų ir kiek eilių vielos Jums prireiks. Ant rėmo pasižymėkite vietas, kuriose tvirtinsite vielą. Įsukite mažus kilpinius kabliukus. Replių pagalba įtempkite vielą ir apsukite aplink kabliukus. Jeigu šį auskarų laikiklį kabinsite ant sienos, privirtinkite ir pakabinimą. Šis interjero elementas gražiai atrodys tiesiog pastatytas ant stalelio ar lentynos. Sukabinkite gražiausius auskarus ir kaskart renkantis papuošalus džiaugsitės patogumu.

„Šaldytuvo menas“ iš įvairiaspalvių rėmelių

Kolekcionuojate atvirutes, receptų iškarpas ar fotografijas ir laikote jas prisegę magnetais ant šaldytuvo? Tuomet turbūt dažnai nutinka, kad mieli vaizdai pasislepia po šūsnimi sąskaitų ir priminimų raštelių. Puiki išeitis – įrėminkite atsiminimus ir fotografijos į spalvingus, nedidelio formato rėmelius. Kiekvienam rėmui iš nugarinės pusės priklijuokite po magnetą. Štai ir viskas – greitai sukuriamas „šaldytuvo menas“ yra lengvai keičiamas pagal metų laikus ar nuotaiką – tereiks pakeisti fotografijas ir turėsite visiškai naują kolekciją.

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19