Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisRėmų katalogas Rėmai plakatams

Rėmai plakatams

Rėmelių reprodukcijoms kolekcija. Čia yra keletas populiarių rėmelių, kurie tinka rėminti reprodukcijas, spaudą ant drobės.

Jeigu norite pamatyti visus rėmus, naudokitės filtrais kairėje.

Rėminantiems plakatus Remai.lt rėminimo dirbtuvės Vilniuje ir Kaune rekomenduoja rinktis paprastus juodus arba baltus medinius rėmelius. Norintiems šiek tiek puošnumo siūlome rėmelius su sidabriniu krašteliu. Šie rėmeliai labai universalūs, pritaikomi įvairiuose interjeruose, su jais niekada neprašausite. Be to, pasirinkus šiuos rėmelius labai gera rėminimo kaina.

Rėminant plakatus visada dedame nugarėlę ir stiklą. Siūlome tris stiklo pasirinkimus: paprastą stiklą, su kuriuo rėminimo kaina mažiausia;antirefleksinį stiklą, sukuriantį mažiau atspindžių ir kaina nedaug besiskiriantį nuo paprasto; bei aukščiausios kokybės muziejinį stiklą, su kuriuo atrodys, kad stiklo išvis nėra, tačiau su šiuo stiklu išaugs rėminimo kaina.

Taip pat rėminant plakatą rekomenduojame pasirinkti ir pasportą - storo kartojo apvadą, kuris eina aplink plakatą. Pasportas neleis plakatui liestis prie stiklo, o parinkus derantį atspalvį pagerins bendrą vaizdą. Visi mūsų dirbtuvėse naudojami pasportai nerūgštiniai ir nekenkia Jūsų rėminamoms plakatams.

Kraunama...

Rėminimo dirbtuvės siūlo

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19