Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisRėmų katalogas Rėmai nuotraukoms

Rėmai nuotraukoms

Rėmelių nuotraukoms kolekcija. Čia yra keletas populiarių rėmelių, kurie tinka rėminti nuotraukas, dideles nuotraukas, šeimos nuotraukas, vestuvines nuotraukas ir kitą spaudą.

Jeigu norite pamatyti visus rėmus, naudokitės filtrais kairėje.

Ieškantiems rėmelių nuotraukoms, Remai.lt rėminimo salonuose Vilniuje ir Kaune siūlome siaurus, paprastus rėmelius. Rekomenduojame rinktis juodą, baltą arba natūralaus medžio spalvos ir faktūros rėmą - su jais niekada neprašausite, jie nesunkiai pritaps įvairiuose interjeruose. Be to, pasirinkus šiuos rėmelius rėminimo kaina išties nedidelė.

Norintiems daugiau puošnumo nuotraukoms pasiūlysime aliuminį auksinį ar sidabrinį rėmelį.

Užsakant rėmą nuotraukai visada dedame nugarėlę ir stiklą. Siūlome tris stiklo pasirinkimus: paprastą stiklą, su kuriuo rėminimo kaina mažiausia;antirefleksinį stiklą, sukuriantį mažiau atspindžių ir kaina nedaug besiskiriantį nuo paprasto; bei aukščiausios kokybės muziejinį stiklą, su kuriuo atrodys, kad stiklo išvis nėra, tačiau su šiuo stiklu išaugs rėminimo kaina.

Taip pat rėminant nuotraukas rekomenduojame pasirinkti ir pasportą - storo kartojo apvadą, kuris eina aplink nuotrauką. Pasportas neleis nuotraukai liestis prie stiklo, o parinkus derantį atspalvį pagerins bendrą vaizdą. Su pasportu nuotrauka atrodys profesionaliau, tarsi iš meno galerijos. Visi mūsų dirbtuvėse naudojami pasportai nerūgštiniai ir nekenkia Jūsų rėminamoms nuotraukoms.

Kraunama...

Rėminimo dirbtuvės siūlo

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19