Kaunas: +370 655 75237
Vilnius: +370 687 00332

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19
TitulinisPristatymas

Pristatymas

Rėmus, bei kitas prekes pristatome VISOJE Lietuvoje tokiomis sąlygomis:

1. Kurjeriu. Pristatymo kaina 5 EUR, pristatoma kitą darbo dieną po išsiuntimo, per Venipak siuntų tarnybą, pristatoma tiesiai į Jūsų nurodytą adresą. Užsakymus virš 200 EUR KURJERIU PRISTATOME NEMOKAMAI! Dideliems rėmams, kurių nors vienas vidinis matmuo viršija 150cm taikomas specialus 10€ pristatymo mokesčio tarifas.

2. Atsiimkite Pats NEMOKAMAI. Pagamintą užsakymą nemokamai galite pasiimti iš mūsų rėminimo salono Kauno CENTRE – Vytauto pr. 60 (Galerija Paveikslai.lt). Prieš atvykstant būtina susisiekti telefonu ir įsitikinti kad užsakymas jau paruoštas (+37065575237).

PAVEIKSLŲ PAKABINIMO SISTEMOS:

Pakabinimo sistemos yra nestandartinių gabaritų siuntinys (trijų metrų ilgio pakuotė), todėl jų pristatymas Lietuvoje kainuoja 10 EUR. Užsakant pakabinimo sistemų už daugiau nei 200 EUR KURJERIU PRISTATOME NEMOKAMAI!

Daiktų paėmimas rėminimui iš namų ar darbovietės:

Paveikslus, nuotraukas, siuvinius, veidrodžius ar kitus daiktus PASIIMAME ir pristatome jau įrėmintus VISOJE LIETUVOJE. Jums patogiu laiku ir adresu atvyksta kurjeris – daiktai turi būti SAUGIAI supakuoti vežimui. Neduokite ypač vertingų daiktų, kurių nesiųstumėte įprastiniu paštu. Pasiėmimo kaina – 5 EUR, rėmelių parinkimas, pasiūlymo suformavimas – NEMOKAMAS, jau įrėmintus daiktus pristatome standartinėmis sąlygomis ir įkainiais. Susisiekite, su mumis, jei norite suderinti daiktų paėmimą rėminimui. Taip pat Jums patogiu būdu nemokamai galite atvežti atsiųsti ar pristatyti daiktus rėminimui patys į rėmiminimo centrą pačiame Kauno centre.

Pristatymas į Kuršių Neriją papildomai kainuoja 30 €

Apie pristatymą į užsienį

Dėl siuntimo kainos į užsienį susisiekite telefonu arba El. paštu – info@remai.lt. Kainas lemia užsakymo dydis, svoris ir šalis (Europos sąjungos narė ar ne).

Būkime draugais Facebook!

8~700 55 321 Darbo laikas: IV: 8-19